29510
/

  Hakkımızda

            Protürk Proje;kurulmuş olduğu 2007 yılından bu yana proje ve müşavirlik konularında faaliyet göstermekte olup;ele aldığı projelerde, tasarım ve imalatla ilgili her konuda işin kontrolünü elinden bırakmayan, küçük ve detaylı işler kadar, büyük ölçekli projeleri de esnek organizasyon kabiliyeti sayesinde profesyonelce ve kolaylıkla yürütüp yöneten bir yapıya sahiptir. Şirketimiz bu hizmet anlayışıyla; tasarım sürecinin başından, projenin son aşamasına kadar verilen hizmet kalitesinde devamlılık sağlar.

        Protürk Proje, hizmet verirken iki önemli ilkeyi benimser: firma müşterilerinin gereksinimleri ile hedeflerini doğru olarak anlamakla işe başlar, daha sonra müşteri memnuniyeti ile sürekliliği sağlayan özgün sistemiyle kapsamlı bir tasarım ve uygulama hizmeti verir.

       İnsanlar için yeni yaşam alanları tasarlarken; çağdaş yaşam anlayışına göre, öncelikle o yerleşkenin tarihi geçmişine ve coğrafyasına yakışan tabii alanların dokusuna zarar vermemek ve modern şehircilik kurallarının esas işlevselliğini bozmayan projeleri üretmek esas ilkemizdir. Bu amaçla, modern teknolojinin bütün avantajlarını sonuna kadar kullanarak, geleceğin yeni yaşam merkezlerini dünya standartlarında oluşturmayı hedefliyoruz.

  İşte bu noktada uzman mühendislerden oluşmuş kadromuzun ortaya çıkardığı sinerji, statik ve mekanik ayrıntılardaki hesap hata paylarını minimuma indirerek, bu sorunların üstesinden rahatlıkla gelebilmemizi sağlamaktadır.

         Protürk Proje; yurt içinde ve yurt dışında beş yıldızlı otel, alışveriş merkezi, iş merkezi, hastane, enerji santrali, askeri yapı, ulaşım yapıları vb. birçok projeye imza atmıştır. Bu projelerle kendimizi ve çevremizi sürekli yenileyerek yolumuza devam ediyoruz…